Porażka w pierwszym meczu ligowym

Strażak Lubzina 3 - 1 LKS Głowaczowa

Kamil Kloc 30'

Niestety przegrywamy pierwszy mecz w sezonie. Gospodarze dobrze weszli w mecz , w 10 minucie naszego bramkarza oślepiło słońce i zawodnik Strażaka uderzył za kołnierz Mazura. 3 minuty później błąd w rozegraniu po lewej stronie znów wykorzystali gospodarze. Tego dnia naszym piłkarzom nawet szczęście nie pomagało. Podczas rzutu rożnego Kloc został nabity w rękę i sędzia wskazał na 11 metr. Rzut karny pewnie wykorzystał zawodnik Lubziny i w 20 minucie było już 3-0 dla gospodarzy. W 30 minucie rzut wolny na bramkę zamienił Kamil Kloc, co się później okazało była to ostatnia bramka w tym meczu. Pomimo prób na dogonienie wyniku na drodze do zdobycia bramki stawał bramkarz gospodarzy lub brakowało kilku centymetrów. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Następny mecz zagramy u siebie z Paszczyniakiem, który tak samo jak my przegrał w pierwszym spotkaniu 1-3 z Kamieniarzem.